Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Złoty Potok

Leśniczówka Złoty Potok
Złoty Potok 1
66-213 Skąpe (woj. Lubuskie)
tel. 0048 600 990 206O nas

Witamy Państwa w Leśniczówce Złoty Potok. Nasz Pensjonat znajduje się nad najczystszym jeziorem Pojezierza Lubuskiego w otoczeniu lasu świerkowo-dębowego, niedaleko miejscowości Niesulice i Łagów. Noclegi to jeden z wielu naszych atutów. Oferujemy Państwu piękne, nowe pokoje naszego pensjonatu w atrakcyjnych cenach. Jest to idealne miejsce na wypoczynek. Lubuskie to województwo, którego największymi atutami są piękno przyrody, kontakt z naturą, malownicze krajobrazy oraz rozmaite atrakcje turystyczne.

 

 

 

W przedwojennej wilii nad jeziorem oferujemy Państwu rodzinny wypoczynek. Miejsce to posiada swoją bogatą historię. Po wojnie na wczasy i wypoczynek przyjeżdżali tu ówcześni politycy i artyści m.in. Marka Grechutę i zespół Anawa. Na wypoczynek i polowania przyjeżdżali do Złotego Potoku też premierzy Polski i Niemiec. W latach 2008 - 2010 Pensjonat Złoty Potok został gruntownie wyremontowany. Pensjonat dysponuje nowymi pokojami i restauracją. Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek i wczasy.

Niesulice
znajduje się w odległości 2 km, a Łagów 15 km od Złotego Potoku. Na ogrodzonym terenie znajdziecie Państwo plażę z pomostem, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, ścieżki spacerowe w ogrodzie i parking. W odległości kilkuset metrów od Złotego Potoku jest zlokalizowane nowe pole golfowe Kalinowe Pola. Jeśli szukają Państwo miejsca na weekendowy wypoczynek lub wczasy polecamy nasz pensjonat. Lubuskie to idealne miejsce na udane wakacje nad jeziorem, w otoczeniu pięknych krajobrazów i wielu atrakcji turystycznych.